Loading

Kendi Aracınıza Özel Şoför Hizmeti

Kendi Aracınıza Özel Şoför Hizmeti

Metropol Vale ailesi olarak işimizi sevgi ve inançla yapmaktayız. İş ortaklarımıza karşı duyduğumuz saygı, markamıza inanan müşterilerimize karşı hissettiğimiz sorumluluk ve taşıdığımız iç disiplin ile yeni bir hizmet anlayışını sektöre hakim kılmak üzere var gücümüzle çalışıyoruz. Vizyonumuz doğrultusunda yeni iş ortaklıkları gerçekleştirmek üzere; İstanbul Metropol Vale farkını yaşamak isteyen herkesi ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Yoğun iş temponuz içinde misafirlerinizi kendi aracınızla karşılamak veya başka bir yere ulaştırmak için vaktiniz yoksa, çok önemli bir görüşmeniz var gideceğiniz adreste park sıkıntısı yaşanıyor ise veya uzun yolda araç kullanmakta zorlanıyor iseniz Metropol Vale özel şoför hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz? Ya da akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz?

Güzel geçen bir şirket yemeğinin veya kişisel bir eğlencenin ardından gecenin daha güzel bir şekilde zahmetsiz çilesiz sonuçlanmasını istiyorsanız bir trafik polisine yakalanıp ceza ödememek için ve benzeri sebeplerin ortaya çıkmaması için bizi arayın Metropol Vale olarak en kısa zamanda sizlere yardımcı olalım.

Hizmetimiz sadece alkol alan kişiler için değildir. Yoğun iş yeri çalışmalarında yorulan kişilerin de imdadına yetişen alanında deneyimli güvenilir dürüst ve ahlaklı takım arkadaşları sayesinde gitmek istediğiniz adrese emin bir şekilde gitmenizi sağlar.

Yakınlarınızı veya bir misafirinizi kendi aracınızla karşılamak ya da başka bir yere ulaştırmak için de özel şoför hizmetini kullanabilirsiniz. Dilerseniz şehirlerarası yolculuklarınız için bile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Next Story

Not Available

Previous Story

Not Available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Your Shopping cart

Close